Formy płatności
Płatności
Płatności
 

Przelew na konto

Po wyborze płatności przelewem bezpośrednio na nasze firmowe konto, prosimy o dokonanie wpłaty zaraz po złożeniu zamówienia. Towar zostaje wysłany tuż po zaksięgowaniu przelewu. Jeżeli zależy Ci na szybkim czasie dostawy - zaraz po dokonaniu płatności, wyślij potwierdzenie przelewu na biuro@agroflex.pl 

Dane do przelewu:

W tytule przelewu prosimy wpisać numer zamówienia. 

 

Szybkie płatności Bluemedia

Zachęcamy do korzystania z możliwość sprawnego płacenia za zakupy za pomocą PayU oraz Przelewy24. Serwisy te umożliwiają dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Szybki przelew zaksięgowany jest praktycznie chwilę po zatwierdzeniu przez Klienta. Towar zostaje wysłany zaraz po zaksięgowaniu przelewu


Karty płatnicze: Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro

Szybkie i bezpieczne płatności krajowe oraz międzynarodowe. Po zakończeniu transakcji otrzymasz potwierdzenie realizacji płatności na podany adres e-mail.

 

Płatności Shoper (bezpieczeństwo płatności online zapewnia Blue Media S.A. - www.bluemedia.pl)

 

Pobranie

Akceptujemy również możliwość zapłaty za pobraniem. W tym wariancie płatności dokonujecie Państwo przy odbiorze u kuriera, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce. Bez zapłaty kurier nie jest upoważniony do wydania zamówionej przesyłki. Do kosztów przesyłki doliczane są koszty związane z pobraniem (+4 zł).

 

Odbiór osobisty

Istnieje możliwość osobistego odebrania zamówionego towaru w sklepie stacjonarnego. Za zakupy można zapłacić przy odbiorze (gotówką ) lub za pośrednictwem szybkich płatności.

 

 

 12 307 08 03      biuro@agroflex.com.pl

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl